5.12.2018 - Mikulášský aquatlon v Jindřichově Hradci (1.12.)

Obrázek
Mikulášský aquatlon v Jindřichově Hradci(1. 12.)
Účast našeho týmu na jindřichohradeckém aquatlonu byla letos velmi skromná. Většina oddílu dala přednost intenzivnímu plaveckému kempu ve Strakonicích, protože deficit naplavaných kilometrů si nemůžeme dále dovolit prohlubovat. Plnění objemů je zkrátka neúprosné.

Z našich nejmladších členů oddílu tak na aquatlon dorazili jen tři účastníci, další děti zřejmě odradila mikulášská sněhová nadílka. Barvy týmu úspěšně reprezentoval i Jiří Stuchlík v kategorii dospělých.
Ti, co přijeli, nemuseli litovat. Všichni čtyři závodníci obsadili stupně vítězů. Na vše dohlížela obětavá trenérka Mirka Homolová.

Kubík Jenčík – kategorie BC I – 1. místo (50 m kraul 1:23)
Deniska Stuchlíková - kategorie BD I – 2. místo (50 m znak 1:09)
Péťa Münster - kategorie BC II – 3. místo (100 m kraul 2:10) závodní premiéra jako hrom!!!
Jirka Stuchlík st. - kategorie M3 - 2. místo (400 m kraul 6:53 OR!!!)

foto zde

5.12.2018  |  Michal Háša

Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...