2.1.2018 - Eliška Říhová opět vítězná!

1.1.2019 jsme se sešli na Novoročním běhu, který se konal v Táboře na Sídlišti nad Lužnicí. Počasí nebylo úplně vlídné a organizace tohoto závodu měla velké nedostatky. To ale závodníky nerozhodilo, a i přes únavu ze silvestrovských oslav a předchozího závodu opět ukázali, že jim to prostě běhá.

Mezi nejmenšími si v běhu na 100m doběhl pro první místo Jakub Hubáček. Na 300m závodil Jakub Jenčík, který obsadil 5. příčku a Bětka Šoulová brala bramborové 4. místo.

Na trati 1 km ve své kategorii zvítězil Ondřej Hubáček a na třetím místě se umístil Václav Šoula. Mezi dívkami si pro první příčku doběhla Kačka Dvořáková. Anička Jenčíková, jejíž kategorii opomněli vyhlásit, vybojovala bronzovou medaili.
V běhu na 5 km startoval Martin Korous, Robert Kostlán a Eliška Říhová. I tady se opět stálo na bednách. Martin Korous doběhl celkově druhý, svojí kategorii tak vyhrál. Poté jsme v cíli čekali na Bertíka, který se tak umístil na druhé příčce. Mezi ženami jednoznačně zvítězila Eliška.

Nový rok byl tedy úspěšně zahájen, nezbývá než popřát všem závodníkům spoustu dalších úspěchů