2.1.2018 - Eliška Říhová opět vítězná!

Obrázek
1.1.2019 jsme se sešli na Novoročním běhu, který se konal v Táboře na Sídlišti nad Lužnicí. Počasí nebylo úplně vlídné a organizace tohoto závodu měla velké nedostatky. To ale závodníky nerozhodilo, a i přes únavu ze silvestrovských oslav a předchozího závodu opět ukázali, že jim to prostě běhá.

Mezi nejmenšími si v běhu na 100m doběhl pro první místo Jakub Hubáček. Na 300m závodil Jakub Jenčík, který obsadil 5. příčku a Bětka Šoulová brala bramborové 4. místo.

Na trati 1 km ve své kategorii zvítězil Ondřej Hubáček a na třetím místě se umístil Václav Šoula. Mezi dívkami si pro první příčku doběhla Kačka Dvořáková. Anička Jenčíková, jejíž kategorii opomněli vyhlásit, vybojovala bronzovou medaili.
V běhu na 5 km startoval Martin Korous, Robert Kostlán a Eliška Říhová. I tady se opět stálo na bednách. Martin Korous doběhl celkově druhý, svojí kategorii tak vyhrál. Poté jsme v cíli čekali na Bertíka, který se tak umístil na druhé příčce. Mezi ženami jednoznačně zvítězila Eliška.

Nový rok byl tedy úspěšně zahájen, nezbývá než popřát všem závodníkům spoustu dalších úspěchů


2.1.2019  |  Martina Hubáčková


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...