15.1.2019 - Čtvrtý plavecký kemp Strakonice

Obrázek
S největší pravděpodobností máme za sebou poslední strakonické soustředění, které se konalo od 11. do 13. ledna.

Od strakonických začátků, kdy jsem celý kemp absolvoval sám, se hodně změnilo. Z původně jedné ubytovny nyní již obsazujeme dvě a každá plavecká skupina má svého trenéra, který se svěřencům může plně věnovat. Tak tomu bylo i tentokrát.

Skupina do 11 let trénovala s Martinou Hubáčkovou, mladší žáci pak Hankou Kolářovou. Neúnavná Hanka stíhala i svůj velmi náročný trénink.

Ve všech skupinách proběhlo testování aktuální výkonnosti. Obrovský pokrok zaznamenali nováčci z loňského roku Ondřej Hubáček a Jan Uhlík. Ondra zlepšil svůj osobní rekord na 100 m kraul o 11 s na stávajících 1:34, Honzík pak o 9 s na 1:43. Kdysi neplavec Václav Šoula splnil také kritéria do vyšší plavecké skupiny, když zaplaval 1:48. Obrovský boj se zpřísněnými kritérii do plaveckých skupin vyhrál i Vojtěch Uhlík. Na 200 m VZ zaznamenal největší zlepšení Matěj Homola, jenž svůj dosavadní osobák posunul o 23 s na stávajících 3:23. U starších skupin se také testovala rychlost na 200 m VZ a 100 m kraulové nohy. Většina již nyní dosahuje loňských závodních časů a to z plného tréninku náročné zimní přípravy. Ještě stále máme před sebou 2 měsíce do prvních závodů, kde máme velká očekávání.

Krom plavání jsme běhali, a to i na lyžích, protahovali a hráli fotbal.
Obrovské popularity nabralo karaoke. Největší úspěch měl Vojtík se svou písní "Na kolena", odhodlala se zpívat i děvčata a celovečerní show patřila hlavně klukům, kteří znají snad všechny písně a když neznají, improvizují. Vypadá to, že jsme takový multifunkční tým , tak kdo ví, v čem ještě prorazíme. V brzké době se můžete se těšit i na další video z dílny Háša&Homola, které bude mapovat naše působení ve Strakonicích.


16.1.2019  |  Hubáčková, Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...