11.2.2019 - Poprvé vítězní v týmech! - Sportovec a tým okresu Tábor za rok 2018

Obrázek
Při 25. ročníku ankety nejlepších sportovců okresu Tábor jsme měli hned několik nominovaných. Mezi talenty byl vyhlášen Ondřej Hubáček a také Jan Uhlík za vodní slalom a David Macek za záchranářský sport. Talentů máme celou řadu, ale vyhlášeni mohou být vždy jen jednou.

Do elitní desítky byli nominovaní Hanka Kolářová, Lukáš Červenka a Robert Kostlán. Nejlépe hodnocený byl nejmladší z tria Robert a to na krásném 7. místě. Desátá, ale za bowling, byla také naše Zuzka Uhlířová.
Nejlepším učitelem tělocvikářem se stala naše externí trenérka Miroslava Deimová.

V anketě sportovec čtvrtstoletí jsme měli Niki Káškovou a žhavého kandidáta Martina Pejsara. Nakonec však vyhrál dle očekávání Martin Šonka.
Mezi týmy jsme si došli poprvé v historii pro vítězství a kdo na plese nebyl, přijďte se s krásnými poháry vyfotit, protože je to zásluhou vás všech.

Fotogalerie zde


11.2.2019  |  Michal Háša


Zpět na články
Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...