1.5.2019 - Řádíme na běžeckých závodech

Obrázek
Běh kolem Harrachovky 22.4

Absolutním vítězem se stal Jiří Stuchlík, třetí a první mezi čtyřicátníky doběhl Martin Korous.

KPD žactvo 1.5.
Z vítězství v sólo závodě se radoval Jakub Homola. Čas 4:39,98 ho řadí na osmé místo republikových tabulek a LODM by neměla utéct.
Výsledky: zde

Baťův běh (Sezimovo Ústí 1.5.).
Zlato pro Roberta Kostlána, který ve finiši udolal po zranění vracejícího Martina Kozojeda. Mezi žáky do 12 let zvítězil ve skvělé formě běhající Ondřej Kozojed. Jakub Jenčík byl stříbrný mezi dětmi do 7 let. V závodu startovali i další naši.

Běh Údolím vzdechů (Sudoměřice u Tábora 1.5.)

Na pětikilometrové trati vyhrála Eliška Říhová i David Korous. Martin Korous zvítězil mezi veterány.
Fotogalerie: zde

1.5.2019  |  Michal Háša

Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...