17.5.2019 - Zítra se uskuteční v polském Olzstynu Evropský pohár juniorů a to za účasti našich sportovců

Obrázek
Zítra se na EP v Polsku představí dvojice našich závodníků. V juniorech bude hájit české barvy Jiří Stuchlík, mezi dospělými bude živit naději na slušný výsledek Lukáš Červenka.
Na závodníky čeká 750 m plavání v krásném, ale chladném jezeře Ukiel. Neoprény budou povinné, na jejich sundání pořadatelé nachystali 300 m dlouhý přeběh do depa. Rovinatou, 20km dlouhou cyklistiku, může ztížit snad jen vítr a neustálý déšť, který nás tu provází již od středečního příjezdu. Dva běžecké okruhy v podstatě kopírují část tratě cyklistiky.
Krásné prostředí v centru Mazurské plošiny a mnoho dalších českých reprezentantů slibují zajímavou podívanou.
Držte palce na dálku, Jiruna jede o nominaci na ME!!!


17.5.2019  |  Michal Háša


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...