20.5.2019 - Evropský Pohár juniorů i kategorie elite smolně za námi

Obrázek
Každý den se nedaří a triatlon občas přináší trpká zklamání. Oba naši kluci obětují triatlonu spoustu času, odříkají si zábavu, jedou tisíc kilometrů, jen aby tři dny strávili v dešti a závod se nepovede.
Jiří Stuchlík krásně zaplaval ve vodě, která těsně povolovala start, a to 13,2°C. Pak se mu zamotala hlava a na kole začal prochladávat. Mezitím co se propadal startovním polem, jeho původní balík se dotáhl na čelo závodu. Největší krize přišla na běhu, kde doslova zkolaboval a musela ho odvézt sanitka. Jirka už je zcela v pořádku a doufá, že za týden v Brně bude o dost tepleji.

Výsledky: zde

Příběh se smutným koncem zažil i Lukáš Červenka mezi elitou. Na své poměry lezl z vody dost pozdě, přesto ještě chytil první balík, který musel záhy pro defekt zadního kola opustit. Ztracený závod ale nezabalil, vyměnil kolo, dál sbíral soupeře a nakonec jej dokončil na 59. místě.

Výsledky: zde


20.5.2019  |  Michal Háša


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...