20.6.2019 - Letní olympiáda dětí a mládeže s rekordní účastí našich triatlonistů

Obrázek
Z osmi míst pro Jihočeský kraj tvoří odchovanci našeho oddílu více jak polovinu. Největší nadějí bude bezesporu Martin Kozojed, o senzační výsledek se zajisté pokusí postarat i Eliška Říhová. Eliška startovala na minulých hrách v Brně ještě jako akvabela. Dobrý výsledek můžeme očekávat i od Roberta Kostlána. Na své druhé hry odjede i Michal Macháček. Natálie Stuchlíková si stejně jako ostatní jede hry pořádně užít.

Náš oddíl zásobil i Středočeský kraj, za který nastoupí David Korous a Denisa Červenková. Barvy Vysočiny bude hájit jedna z favoritek žákovského závodu Kateřina Mičková.

Pro přetlak špičkových triatlonistů v kraji nastoupí Jakub Homola (čerstvý mistr ČR v terénním triatlonu) v běhu na 1500 m.

Přijeďte fandit přímo na místo konání nebo sledujte naše borce v přímých vstupech na obrazovce České televize.

Úterý 25.6. individuální závody
Středa 26.6. závody štafet

Více na: zde

K dispozici je i aplikace ODM 2019 pro mobilní telefony jak OS Android tak IoS. Stáhnout si ji tedy může každý!!


20.6.2019  |  Michal Háša


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...