5.7.2019 - První letní soustředění elitní skupiny

Obrázek
Od pondělí sice oficiálně začaly prázdniny, ale našim sportovcům tím také začal vojenský dril, který má vést k opětovnému nabrání sil a morálky do druhé poloviny sezóny.
Při ranních rozcvičkách běháme, taháme gumy Smíškovou metodou, posilujeme core. Dopoledne nás čeká většinou nejtěžší objemová fáze s kopcovitým kolem a přechodem na běh. Odpoledne už je povětšinou lehčí s klasickým kruháčem, hrajeme hry a trénujeme dovednosti. Po večeři pak poctivě protahujeme, hodnotíme den a plánujeme logistiku dní následujících.
Čeká nás toho opravdu mnoho. Již v sobotu 6.7. vyrážíme do Tálína na další díl Jihočeského poháru a Junior cupu. Závod tato skupina pojímá čistě jen jako tréninkový, na který rozhodně neladíme a neodpočíváme. Výsledek tudíž budeme brát s velkou rezervou. Po vyhlášení čeká svěřence dlouhý přejezd do Chlumu u Třeboně, který absolvují na kolech.
První kemp v číslech (5 dní)
Plavání 10-12 km
Kolo 160-200 km
Běh 16-22 km
Posilování 2 hodiny
Specifické dovednosti 2 hodiny
Strečink 5 hodin
Hry 4 hodiny

Kdo má momentálně nejlepší cyklistickou formu?
To odhalila časovka do vrchu po jednom z plaveckých tréninků.
4km, převýšení 186 m Běleč ZD, Františkov

Mapa: zde

Výsledky - příloha


5.7.2019  |  Michal HášaPřílohy k článku:

Casovka_vysledky


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...