5.7. 2019 - Už nyní si můžete rezervovat startovní balíček do Charitativního nočního běhu pro Centrum Kaňka

Obrázek
Pětikilometrový noční běh odstartuje v sobotu 3. srpna 2019 ve 21:00 na Náměstí T.G.M, před Zemědělskou školou v Táboře. Jde o novinku Táborského triatlonového festivalu...

Výtěžek ze startovného poputuje týmu hendikepovaných monolyžařů z centra Kaňka. Trať je kompromisem pro běžce i neběžce, 5 kilometrů zvládne každý, cílem je si to užít a pomoci. Ve startovním balíčku budou svítící náramky, v cíli pak zasloužené občerstvení a DJ, zkrátka vše, co je třeba na pořádnou sportovní oslavu.

Rezervujte si startovní balíček na stránce zde

Jeho rezervace není závazná a není nezbytná pro start v závodu. Startovné se platí až na místě. Informace slouží hlavně nám pořadatelům, abychom závod správně dimenzovali a vše šlapalo tak, jak má.

Balíček si můžete vyzvednout při registraci do závodu, která probíhá v sobotu 3. srpna od 18:00 do 20:00 v budově Zemědělské školy v Táboře.


5.7.2019  |  ŠimonPřílohy k článku:

Trasa charitativního nočního běhuFotografie k článku:Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...