9.7.2019 - Soustředění Smilovy Hory

Obrázek
Od 1.7. do 6.7. se 32 našich svěřenců a 4 trenéři zúčastnili soustředění ve Smilových Horách. Počasí nám přálo, a tak nic nebránilo tomu být celý den venku a trénovat. Základní bylo rozdělení na dvě skupiny - polovina trénovala pod vedení Michala Háši (viz. příspěvek z 5.7.). Druhá polovina se rozdělila na tři skupinky dle věku a výkonnosti, které si vzali na starost Lucie Kmínková (plavání), Tomáš Macháček (cyklistika) a Martina Hubáčková (atletika). Cyklistické tréninky byly zaměřeny hlavně na techniku, dovednosti, seskakování a naskakování na kolo. Odpoledne se pak vyráželo do krajin, ti nejstarší našlapali i 35km kopcovitým terénem, mladší kolem 20km a nejmenší si šlápli 15km. V plavání se kladl důraz na techniku, trénoval se především kraul, na řadě byla také vytrvalost 10min a samozřejmě vodní hrátky. Atletika byla zaměřena na ABC, rychlost, odrazy, pohybové hry. Plavali jsme také ve volné vodě, trénovali přechody a zazávodili si v minitriatlonu. Nezapomněli jsme ani na core a večerní protahování. Neúnavné děti měly mezi tréninky čas i na velice oblíbený fotbálek, který se neobešel bez spousty odřených kolen. Celý týden jsme si parádně užili. Na závěr bych chtěla poděkovat dětem za jejich píli, trenérům za dobře odvedenou práci a rodičům za vloženou důvěru. V nejbližší době najdete fotky na rajčeti.


10.7.2019  |  Martina


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...