15.7.2019 - Tiszaujvaros ITU Triathlon World Cup

Obrázek
Na startu Světového poháru v maďarské Tiszaujvarosi se objevil i Lukáš Červenka, který bral závod jako ostrý test před nadcházejícím ME v Kazani. Skvěle vyplaval a na kole byl dokonce odjetý s domácím závodníkem Devayem. Bohužel hned na prvním kruhovém objezdu přišel pád. První balík pak dokázal Lukáš ještě dotáhnout, ale kilometr před koncem přišel druhý karambol a naděje na solidní výsledek byla ta tam. Pro Lukáše velká škoda, protože pády byly vždy zaviněné jezdcem před ním. Konečné 21. místo ve druhém semifinále tak neodpovídá tomu, jakou formu jsem si přivezl z Livigna. Nyní mě čeká závod v Mělníku, přesun do ruské Kazaně a domácí závod v Táboře, kde věřím v lepší výsledky.“

Výsledky: zde

15.7.2019  |  Michal

Fotografie k článku:

SP Madarsko, Foto převzato z: triathlon.live

Zpět na články

Startovní slot na Mistrovství Evropy dorostu (Europe Triathlon Youth Festival) Banyoles (ESP), 6.-8.9.2024 si vybojoval skvělými výkony Jakub Mařík. GRATULUJEME!!
2.7.2024 | více...

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....