4.10.2019 - Večerní běh Táborem

Obrázek
V menším počtu, než jsme zvyklí jsme se sešli, již s podzimním počasím, ve čtvrtek 3.10. na náměstí T.G.M. a opět naše barvy sbíraly medaile.

Mezi početnými prvňáčky byl na trati cca 600 m stříbrný Jakub Jenčík. Další velice početné startovní pole druháků se stejně dlouhou tratí ovládl Adam Šiška, Míša Hotový se umístil na čtrnáctém místě. V kategorii čtvrtých tříd se běžel 1 km, zde přišel těsně o bronz Matyáš Ošmyk. Mezi páťáky byl vítězný Ondřej Hubáček, z druhého místa se radoval Karel Hotový stejně jako Anička Jenčíková. Bramborové umístění v kategorii šestých tříd získala Adéla Šimáková. Na závěr hájila naše barvy Eliška Říhová, na kterou je trať 1300 m moc krátká, a tak doběhla nakonec rozdílem cca 10 m druhá.

Všechny zúčastněné běžce, ale i diváky, chválím, protože k večeru už bylo opravdu chladno a deštivo.


4.10.2019  |  Martina H.


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...