3.12.2019 - Podzimní soustředění - Churáňov 2019

Obrázek
V našem milovaném klubu se za ta dlouhá léta jeho existence a působnosti vytvořila řada tradic a vlastních tréninkových metod. Jednou z těch opravdu silných zvyklostí je trávit podzimní prázdniny na šumavském Churáňově. A ani letos tomu nebylo jinak. Pravděpodobně to má na svědomí dokonalost tohoto místa. Každý z nás to tam miluje!
Tento rok vše šlapalo pod taktovkou Mirky Homolové jako hlavní trenérky, která celé soustředění skvěle zorganizovala. Já - Tomáš Macháček, jsem zde byl jako druhý trenér a Petr Homola nás doplňoval jako asistent. Společně jsem se pak starali o všechny naše tréninkové skupiny. Ta nejstarší trénovala sama za dohledu Josefa Vítů a Vojtěcha Vacka. Naše trio pak vedlo více než deset mladých triatlonistů a triatlonistek. Vedle nás ještě fungoval Michal Háša -náš hlavní šéftrenér a trenér žákovské reprezentace, a jeho výběr svěřenců, kteří měli odlišný program.
Náplní celého soustředění byla jízda na kole, běh a komplexní posílení těla. Zdokonalovali jsem techniku jízdy i běhu. Zvládli jsem několik cyklo výletů, cyklokrosový závod, kruhový trénink, túru a v neposlední řadě si zahráli plno her. Najezdili jsem mnoho kilometrů a odběhali spoustu hodin. Prostě jsem si celé soustředění naplno užili! Odměnou nám byli relaxační večery v sauně a vířivce.
Jako poděkování nám trenérům byl fakt, že všechny děti odjížděly ze Šumavy maximálně spokojené a veselé. Za rok zase na Churáňově na viděnou!

Fotogalerie: zde


3.12.2019  |  Tomáš a Mirka


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...