12.1.2020 - Běh Milénia Chýnov 11.1.

Obrázek
Nepříliš početná, zato velmi úspěšná výprava táborských triatlonistů, zavítala na jubilejní 20. ročník Běhu Milénia v Chýnově.
V mládežnických kategoriích se zaskvěli vítězstvím Jakub Homola, Ondřej Hubáček a Adam Šiška. Stříbro přidal Václav Šoula a jeho sestra Alžběta s úsměvem běžela do cíle pro 11. místo.
Po nemoci, avšak ve skvělé formě, se vrátila Eliška Říhová. Časem 23:07 své soupeřky doslova deklasovala. Nejrychlejší čas triatlonové historie na zdejší trati 20:25 zaběhl Robert Kostlán, který v nabité konkurenci absolutního pořadí doběhl pátý a jako druhý junior. Třetí místo za Robertem bral o rok mladší Martin Kozojed a pátý David Korous. Davida stále ještě dokáže porazit jeho otec Martin, který byl mezi čtyřicátníky druhý. Svou kategorii opanovala ve skvělé formě běhající Miroslava Uhlířová.

Foto: zde

Výsledky: zde

Článek: zde


12.1.2020  |  Michal Háša


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...