9.2.2020 - První soustředění 2020 (3.2.-7.2.)

Obrázek
Jarní prázdniny jsme pro vhodný termín tentokrát využili k zimnímu soustředění. Hlavní náplň zprvu mařilo deštivé a větrné počasí, ale později nám paní zima ukázala příznivou tvář a úzká prkýnka jsme na nohy přece jen nazuli.

Díky kvalitnímu trenérskému obsazení jsme pokryli veškeré technické i věkové individuality. Dvacet čtyři členů, 5 trenérů a tři základní skupiny fungovali ve zcela odlišných objemový jednotkách. Starší skupina se v úvodních dnech hodně věnovala indoor cyklistice na trenažerech, běhu, posilování a strečinku. Na běžkách to pak byly maratonské etapy v klasickém stylu. Hodinově jsme zaměření soustředění rozhodně naplnili dosyta.

Přestože měly děti prázdniny, i tak se jim dostalo dalšího vzdělání v podobě enviromentálních přednášek. Čas nám zbyl i na cukrárnu, koulovačku, stavění iglů, kostky, Bang a turnaj ve stolním fotbálku.

Tak snad jsme nabrali dostatečné objemy a sílu na finální přípravu před blížící se aquatlonovou sezónou.

Fotogalerie zde

Nejbližší program:

28.2. Ples sportovců a vyhlášení nejlepších kolektivů a jednotlivců
1.3. MČR v atletice - finále na 3000 m - Jakub Homola
15.3. ČP v aquatlonu České Budějovice


9.2.2020  |  Michal Háša


Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...