26.2.2020 - Nadcházející dny plné očekávání

Obrázek
Již v úterý 25.2. 2020 převzal Ondra Kozojed za svého bratra Martina (toho času na soustředění reprezentace v Nymburku) cenu za první místo ve sportovní kategorii Talent Jihočeského kraje.
Fotogalerie: zde

Je to slabá náplast za to, že se Martin neprobojoval mezi desítku nejlepších našeho okresu. Ta se bude vyhlašovat tradičně při Plesu sportovců již tento pátek. Do užšího výběru se nevešli ani Eliška Říhová a Lukáš Červenka. V nominaci mezi nejlepšími však náš tým chybět nebude. Obhajoba je reálná, rozhodne se mezi námi, fotbalisty a nově i softbalem. Mezi talenty bude vyhlášen Jakub Homola, kterého navíc v neděli čeká těžký boj o atletický kov z HMČR. Již v sobotu se představí v pražské Stromovce i další naše akvizice Kateřina Hadravová.
Budeme rádi za podporu.


26.2.2020  |  Michal Háša


Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...