2.3.2020 - O víkendu se zadařilo

Obrázek
Nejlepší kolektiv

Již v pátek se nám podařilo obhájit první místo mezi nejlepšími týmy okresu. Putovní pohár se k nám opět vrátil. Je to fantazie. Nejprve 24 let nic a teď dvakrát po sobě. Dobrou náladu jsme prokázali ve vítězném rozhovoru, kde jsme vykolejili i zkušenou moderátorku. Kameraman při verbování dívek v podání Martina Kozojeda už neudržel ani svůj nástroj.
foto a článek zde

Halové MČR žactva

Sobota
Hned první den závodů si Kačka Hadravová doběhla pro úžasné druhé místo v závodě na 1500 m. Osobní rekord 4:52,76 a taktéž druhé místo v republikových tabulkách jsou krásným výkonem!!! A to vše jen 0,8s od zlata.

Neděle
Ještě ve středu nevěděl, zda má smysl startovat a teď slaví zlato. Řeč je o Jakubu Homolovi, který si den před svými patnáctinami nadělil ten nejhezčí dárek. Titul, osobní rekord a první místo v republikových tabulkách. Po úvodních nervózních a velmi pomalých okruzích převzal Kuba taktovku závodu. Brzy se vykrystalizovala šestice favoritů. V druhé polovině se pak soupeři rozkutáleli jako korálky, až zůstal Kuba sám a s velkým náskokem tak mohl slavit zisk nejcennějšího kovu. Po titulu v terénním a olympijském triatlonu je to další zářez na jeho pažbě. Snad se letos povede i domácí republika v krosu, aquatlon a duatlon.

Tak hlavně to zdraví Kubo.Výsledky zde


2.3.2020  |  Michal Háša


Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...