7.3.2020 - Před aquatlonovou sezónou

Obrázek
Tvrdá zimní příprava končí a začíná nám první závodní období, které vyplní aquatlonový pohár AQUATLON CZECHTRISERIES. Pokusíme se o nemožné, což bude potřetí obhájit prestižní vítězství mezi týmy.

Mezi mladšími žáky budeme spoléhat na mistrovství Ondřeje Kozojeda. Ve starších žácích budou oporou Jakub Homola a Kateřina Hadravová. V tvrdé konkurenci mezi dorostenci se budou snažit prosadit na stupně vítězů Robert Kostlán a Martin Kozojed. V juniorech se po zdravotních potížích snad chytnou i Jiří Stuchlík a Eliška Říhová.

První díl se uskuteční tradičně v Českých Budějovicích, kam zamíří našich 26 sportovců. Krom výše zmiňovaných mají velkou šanci na medailové pozice Adam Šiška a Ondřej Hubáček. Velká premiéra čeká Davida Kříže.

Program poháru:
15.3. České Budějovice
22.3. Zlín
29.3. Pardubice
5.4. Příbram (zároveň i MČR)
26.4. Praha

Do poháru jednotlivců se počítají 3 nejlepší výsledky, do týmové soutěže 4.
V rámci přípravy i prestiže se mnoho našich sportovců zapojí 21.3. do krajského přeboru v krosu doma na Komoře. O týden později se na stejném místě uskuteční dokonce MČR.


7.3.2020  |  Michal Háša


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...