7.3.2020 - Před aquatlonovou sezónou

Obrázek
Tvrdá zimní příprava končí a začíná nám první závodní období, které vyplní aquatlonový pohár AQUATLON CZECHTRISERIES. Pokusíme se o nemožné, což bude potřetí obhájit prestižní vítězství mezi týmy.

Mezi mladšími žáky budeme spoléhat na mistrovství Ondřeje Kozojeda. Ve starších žácích budou oporou Jakub Homola a Kateřina Hadravová. V tvrdé konkurenci mezi dorostenci se budou snažit prosadit na stupně vítězů Robert Kostlán a Martin Kozojed. V juniorech se po zdravotních potížích snad chytnou i Jiří Stuchlík a Eliška Říhová.

První díl se uskuteční tradičně v Českých Budějovicích, kam zamíří našich 26 sportovců. Krom výše zmiňovaných mají velkou šanci na medailové pozice Adam Šiška a Ondřej Hubáček. Velká premiéra čeká Davida Kříže.

Program poháru:
15.3. České Budějovice
22.3. Zlín
29.3. Pardubice
5.4. Příbram (zároveň i MČR)
26.4. Praha

Do poháru jednotlivců se počítají 3 nejlepší výsledky, do týmové soutěže 4.
V rámci přípravy i prestiže se mnoho našich sportovců zapojí 21.3. do krajského přeboru v krosu doma na Komoře. O týden později se na stejném místě uskuteční dokonce MČR.


7.3.2020  |  Michal Háša


Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...