15.3.2020 - Prohlášení předsedy klubu k šíření COVID-19

Obrázek
Triathlon team Tábor do konce nouzového stavu ČR tímto pozastavuje svoji přímou činnost s mládeží a staršími sportovci. Vše nyní již běží pouze individuální plně nekontaktní formou. Klub respektuje doporučení České Triatlonové Asociace a nařízení vlády ČR. Veškeré společné aktivity týmu jsou předsedou spolku do odvolání nouzového stavu v ČR a následným povolením předsedy klubu plně zakázány.

Informace z ČTA: zde


15.3.2020  |  Předseda spolku, MH


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...