22.5. - Středeční pohár odstartoval sezonu (20.5. Jistebnice, sady)

Obrázek
Klasické, a ne zrovna lehké Cross-country, prověřilo především technickou úroveň závodníků. Naši borci, zvyklí z triatlonu spíše na silnici, byly zaskočeni, ale závodu se nezalekli. V posledním období jsme horskému kolu věnovali nejeden trénink a byli jsme rádi, že jsme se mohli se porovnat se silnou konkurencí specialistů. Vyzýváme všechny cyklisty, aby si třeba 20.6. přijeli zazávodit do Ratmírova, kde se otevře další ročník JP a JC.
Na technicky náročných tratích plných ostrých sjezdů i výjezdů se z jedenácti našich borců nejlépe vedlo Adamu Šiškovi, který i s pádem urval stříbro. Bronzové medaile si odvážejí Kateřina Dvořáková a Jakub Homola. Pochvalu nejen za statečnost si však zaslouží všichni, kteří si závod po dlouhé pauze užili.

foto by Roman zde

výsledky zde


22.5.2020  |  Michal Háša


Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...

Fotogalerii 200 fotek z průřezu 35. Táborského triatlonu si můžete prohlédnout zde
9.8.2018 | více...