22.5. - Středeční pohár odstartoval sezonu (20.5. Jistebnice, sady)

Obrázek
Klasické, a ne zrovna lehké Cross-country, prověřilo především technickou úroveň závodníků. Naši borci, zvyklí z triatlonu spíše na silnici, byly zaskočeni, ale závodu se nezalekli. V posledním období jsme horskému kolu věnovali nejeden trénink a byli jsme rádi, že jsme se mohli se porovnat se silnou konkurencí specialistů. Vyzýváme všechny cyklisty, aby si třeba 20.6. přijeli zazávodit do Ratmírova, kde se otevře další ročník JP a JC.
Na technicky náročných tratích plných ostrých sjezdů i výjezdů se z jedenácti našich borců nejlépe vedlo Adamu Šiškovi, který i s pádem urval stříbro. Bronzové medaile si odvážejí Kateřina Dvořáková a Jakub Homola. Pochvalu nejen za statečnost si však zaslouží všichni, kteří si závod po dlouhé pauze užili.

foto by Roman zde

výsledky zde


22.5.2020  |  Michal Háša


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...