4.6.2020 - Středeční pohár a atletika

Obrázek
Poslední díl MTB poháru v Jistebnici s pády i a třetími místy dokončili Adam Šiška a Jakub Homola. Po sedmém a šestém místě nakoukl do první pětky Matěj Šiška. V jeho kategorii překvapivě porazil David Kříž (6.) ostřílenějšího Ondru Hubáčka (8.). Stříbrný a nejlepší z našich byl tentokrát Péťa Kříž. Setra Veronika dokončila sedmá a proti prvním kolům poháru se dokázala výrazně zlepšit. Poprvé si náročnou trať otestoval i Matěj Homola a úspěšně dokončil na šesté pozici.

Výsledky všech dílů

Do své běžecké formy se postupně dostává i Kateřina Hadravová, která po pětikilometrovém krosu ovládla i závod na 1500 m, a to v tréninkových botách, v sólo závodě a navíc pouhé 2s za OR (4:55,9). Tímto časem jí momentálně patří 5. místo v absolutních republikových tabulkách. Ještě hodnotnější byl její čas na 3000m při testování žactva v Nymburku. Výkon 10:53 by jí řadil na 4. místo v ženách. Testovací závod ovládl (9:51) i Jakub Homola.
Nyní už naše kroky povedou k prvnímu velkému závodu v Račicích, kterému bude předcházet i soustředění.

4.6.2020  |  Michal Háša

Zpět na články

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...