22.8.2020 - Nový hlavní trenér týmu pro další tréninková období od 5.10.2020

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství. Jeho svěřenci se rovněž několikrát umístili v anketě o Sportovce okresu Tábor na individuálních medailových příčkách. Čas věnoval rovněž vybudování nyní již celkem dlouholeté tradice Evropského juniorského poháru (1. ročník se uskutečnil v roce 2010) . Mimo trenérsko-organizačního působení u našeho týmu mnoho let vedl rovněž Sportovní triatlonovou třídu, Sportovní centrum i sportovní triatlonové středisko České triatlonové asociace (ČTA), reprezentační týmy ČTA, školil a školí triatlonové trenéry. V kooperaci s TZMT Tábor vede druhým rokem i výukové kurzy plavání dětí i dospělých.

K sezóně 2020/2021:

Již nyní jsou zajištěna přípravná soustředění sezóny 2020/2021 a to v období podzimních prázdnin (Šumava - Zadov) a zimní v termínu jarních prázdnin 2021 (Šumava - Kvilda). Dále je v plánu nově i možnost účasti sportovců od kategorie dorostu výše na jarním klubovém "cyklo" triatlonovém kempu v zahraničí. Veškeré skupiny budou fungovat v plném rozsahu jako doposud. V plánu je však i řada nových impulsů a rozvojových novinek.


22.8.2020  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...