22.8.2020 - Nový hlavní trenér týmu pro další tréninková období od 5.10.2020

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství. Jeho svěřenci se rovněž několikrát umístili v anketě o Sportovce okresu Tábor na individuálních medailových příčkách. Čas věnoval rovněž vybudování nyní již celkem dlouholeté tradice Evropského juniorského poháru (1. ročník se uskutečnil v roce 2010) . Mimo trenérsko-organizačního působení u našeho týmu mnoho let vedl rovněž Sportovní triatlonovou třídu, Sportovní centrum i sportovní triatlonové středisko České triatlonové asociace (ČTA), reprezentační týmy ČTA, školil a školí triatlonové trenéry. V kooperaci s TZMT Tábor vede druhým rokem i výukové kurzy plavání dětí i dospělých.

K sezóně 2020/2021:

Již nyní jsou zajištěna přípravná soustředění sezóny 2020/2021 a to v období podzimních prázdnin (Šumava - Zadov) a zimní v termínu jarních prázdnin 2021 (Šumava - Kvilda). Dále je v plánu nově i možnost účasti sportovců od kategorie dorostu výše na jarním klubovém "cyklo" triatlonovém kempu v zahraničí. Veškeré skupiny budou fungovat v plném rozsahu jako doposud. V plánu je však i řada nových impulsů a rozvojových novinek.


22.8.2020  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Vzhledem k situaci, která v ČR panuje nejsme schopni nyní plánovat jakákoliv soustředění, a to z důvodu nejasnosti možnosti skupinových ubytovávání v letních měsících. Každopádně ihned jak to bude možné, odjedou sportovci od kategorie dorostu výše na kemp do Sportovního centra Nymburk či v lepším případě týmovou dodávkou do Chorvatska či Itálie, kde by se měl uskutečnit 10 denní "restartovací" kemp týmové společné přípravy. Větší společné soustředění mládežnických kategorií plánujeme do Račic (Sportovní centrum Labe Arena) a to v termínu 19.7. - 25.7.2021.
17.3.2021 | více...

Vyhlášení Jihočeského poháru v triatlonu a Junior cupu 2020, které se mělo uskutečnit 7.11. bylo z důvodu situace v ČR kolem COVID 19 zrušeno. Nový termín se předpokládá, že bude stanoven do konce tohoto roku a vyhlášení proběhne nejpozději do března 2021.
15.10.2020 | více...