27.6.2020 - Akce v řádce

Obrázek
O mistrovství kraje v aquatlonu a JP v triatlonu už jste se dočetli v článku od Martiny.

Rozsáhlá galerie od Romana: zde

Jakub Homola v sobotu ovládl krajský přebor v atletice žactva na 1500m v solidním čase 4:25.

Výsledky: zde

V neděli zvítězil v absolutním pořadí na Boreckém běhu (trať 6km) ve Strkově. Na trati 9,5 km nenašla přemožitelku ani přemožitele Eliška Říhová.
Výsledky: zde

Míra Richter opět i s křečemi dokončil ½ IM v Račicích, kde měla startovat i Hanka Kolářová. Ta nakonec na start ze zdravotních důvodů nenastoupila.
Výsledky: zde

Soustředění v Račicích odmakáno na 100%. Článek bude brzy na webech ČTA.

Těžký týden po soustředění jsme zakončili závody

Jihočeský Pohár v Holubově a 6 našich borců v první desítce, brzy bude report i od samotných účastníků.

Běhy: Ondřej Kozojed se stal s obrovským náskokem krajským přeborníkem v běhu na 800 m. Momentálně se usadil v republikových tabulkách na druhém místě. Výsledky: zde
Kateřina Dvořáková (150m) a Jan Lemberka (800m) obsadili skvělá pátá místa.
Výsledky: zde

Nezbývá než si v lehkém týdnu orazit a čekat, zda přijde forma na první velké závody tohoto roku.


28.6.2020  |  Michal Háša


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...