4.7. 2020 - Duatlon Tálín

Obrázek
Krásné letní počasí doprovázelo závod v Tálíně, kam se vydali naši mladší závodníci a přivezli odsud několik medailí...

Hned na úvod vybojovala i přes pád zlatou medaili Veronika Křížová, která se neztratila ani mezi chlapci.

Další kategorie 8-9let si zaslouží obzvlášť pochvalu, za absolvování tohoto závodu, neboť z důvodu chyby pořadatelů okusili trať 1km běhu a 4km na kole, druhý běh jim byl už o něco zkrácen. Zde si svůj obdiv svým naskakováním a seskakováním z kola získal Jakub Jenčík, který se stal i vítězem. Druhý doběhl Jakub Hubáček a s touto tratí se popral i bronzový Matěj Dvořáček. Zlatá se blýskla Bětka Šoulová.

Mezi chlapci 10-11 let výborně spolupracovali Ondřej Hubáček a Václav Šoula, vystartovali na prvních pozicích a na kole si vypomohli. Ondrovi pak zbylo o něco více sil a tak se stal vítězem, Váša bral těsně za ním stříbro. Skvěle si vedl i David Kříž, který obsadil pátou příčku.

V dívkách 12-13 let jsme měli dvě závodnice zlatou Aničku Jenčíkovou a Stříbrnou Adélku Šimákovou.

Ve 14 hodin odstartoval hlavní závod duatlonu (3km – 24 km - 6km), kde jsme měli také své zástupce Vojtěcha Vacka a Josefa Vítů. Vojta rozběhl závod na prvních příčkách, na kole bohužel začal ztrácet, ale v druhém běhu se mu to opět rozběhlo a dokončil závod na krásném pátém místě, ve své kategorii však bral stříbro. Pepa, který se od rána necítil úplně ve formě začal běh pozvolna, na kole si tak musel o to víc máknout, což se mu díky dobré cyklistické skupině povedlo, druhý běh mu také sedl, postupně zrychloval a doběhl ve své kategorii sedmý (celkově 28.).


7.7.2020  |  Martina Hubáčková


Zpět na články

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
31.7.2020 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...