4.8.2020 - Xterra Most

Obrázek
Ani v letošním roce jsme nechyběli u jezera Matylda, kde se odehrával další díl Českého poháru v terénním triatlonu. Letos nás reprezentovala skromná výprava čtyř sportovců, kteří si chtěli vyplnit hluché závodní období před MČR.
Společný start žáků 8 - 11 let ovládl teprve devítiletý Adam Šiška. V mladších žácích se zaslouženě dostal na bednu druhý Matěj Homola, pátý byl Matěj Šiška. Mezi staršími žáky nekompromisně zvítězil Jakub Homola, který tím snad dal zapomenout defektu z minulého závodu.

Výsledky: zde

Další program:
8.8. JP- terénní triatlon Podroužek
9.8. Štafetový aquatlon Podroužek
15.8. MČR všech kategorií a týmů Příbram
16.8. MČR štafet Příbram


4.8.2020  |  Michal


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...