21.9.2020 - MČR v duatlonu Žamberk (19.9.)

Obrázek
Jubilejní 30. ročník Žamberského duatlonu byl opět ve znamení boje o republikové medaile. Vlivem termínové kolize s ČP v triatlonu ve Zlíně byl ale v některých kategoriích poznamenán slabší konkurencí. Tato kolize postihla i náš klub, přesto si domů odvážíme 4 zlata, z toho 3 získali naši Ondrové.
Mezi devítiletými zvítězil Adam Šiška, který oplatil loňskou porážku velkému soupeři Sebastianu Pňovskému.
V kategorii 10 - 11 let překvapivě zvítězil Ondřej Hubáček, který pro změnu poprvé v sezóně porazil fenoména této kategorie Ondřeje Plice. Závod se nepodařil osmému Vašíku Šoulovi.
Mladší žáky s přehledem ovládl Ondřej Kozojed, šestý (v ročníku 2008 první!!!) navíc dokončil podařený závod Jan Lemberka. Smutná z 9. místa byla Kateřina Dvořáková.
Po loňském zklamání zažil největší úspěch dosavadní kariéry starší žák Ondřej Lemberka, když si na krk pověsil svou vůbec první individuální republikovou medaili a to hned zlatou.

výsledky zde


21.9.2020  |  Michal


Zpět na články

Vyhlášení Jihočeského poháru v triatlonu a Junior cupu 2020, které se mělo uskutečnit 7.11. bylo z důvodu situace v ČR kolem COVID 19 zrušeno. Nový termín se předpokládá, že bude stanoven do konce tohoto roku a vyhlášení proběhne nejpozději do března 2021.
15.10.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...