21.9.2020 - Bleskově z Žižkova náměstí - Běh starým městem

Obrázek
Na běhu starým městem nechyběla ani naše výprava. Třináct našich závodníků si přišlo poměřit své běžecké kvality s ostatními běžci a na červených tričkách se opět blýskaly medaile.

Hned na úvod vybojovala zlatou medaili Verunka Křížová. Dalším zlatým se stal Adam Šiška. Pátý zde doběhl Jakub Jenčík a osmý Jakub Hubáček. Prvenství na trati 800 m patřilo i Ondrovi Hubáčkovi a bronz získal Václav Šoula, šestý doběhl David Kříž. Ve starší kategorii se stal vítězem Ondřej Kozojed, který dostatečně prohnal i předjezdce na kole. Jan Zadražil doběhl pátý. Mezi dívkami nás reprezentovala Anička Jenčíková (7.) a Adéla Šimáková (9.). Na trati 1800 m zvítězila Eliška Říhová a bronz patřil Aleně Šoulové, která nám ukázala, po kom to Vášovi, tak pěkně běhá. Pro bramboru si na okruhu 3200 m doběhl Martin Kozojed. Podobná akce nás čeká 1.10. na „Večerním běhu Táborem“, tak nám přijďte fandit a třeba si i zazávodit!


21.9.2020  |  Michal


Zpět na články

Vyhlášení Jihočeského poháru v triatlonu a Junior cupu 2020, které se mělo uskutečnit 7.11. bylo z důvodu situace v ČR kolem COVID 19 zrušeno. Nový termín se předpokládá, že bude stanoven do konce tohoto roku a vyhlášení proběhne nejpozději do března 2021.
15.10.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...