21.9.2020 - Bleskově z Žižkova náměstí - Běh starým městem

Obrázek
Na běhu starým městem nechyběla ani naše výprava. Třináct našich závodníků si přišlo poměřit své běžecké kvality s ostatními běžci a na červených tričkách se opět blýskaly medaile.

Hned na úvod vybojovala zlatou medaili Verunka Křížová. Dalším zlatým se stal Adam Šiška. Pátý zde doběhl Jakub Jenčík a osmý Jakub Hubáček. Prvenství na trati 800 m patřilo i Ondrovi Hubáčkovi a bronz získal Václav Šoula, šestý doběhl David Kříž. Ve starší kategorii se stal vítězem Ondřej Kozojed, který dostatečně prohnal i předjezdce na kole. Jan Zadražil doběhl pátý. Mezi dívkami nás reprezentovala Anička Jenčíková (7.) a Adéla Šimáková (9.). Na trati 1800 m zvítězila Eliška Říhová a bronz patřil Aleně Šoulové, která nám ukázala, po kom to Vášovi, tak pěkně běhá. Pro bramboru si na okruhu 3200 m doběhl Martin Kozojed. Podobná akce nás čeká 1.10. na „Večerním běhu Táborem“, tak nám přijďte fandit a třeba si i zazávodit!

21.9.2020  |  Michal

Zpět na články

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.