9.10.2020 - Opatření vlády proti šíření COVID 19, omezení tréninků!

Obrázek
Vládní opatření v boji proti šíření COVID 19 pokročila dnešním dnem do další fáze a samozřejmě dopadla ihned i na naši sportovní přípravu v klubu. Plavecký bazén v Táboře je uzavřen a první možný den otevření byl stanoven na pondělí 25.10.. Do té doby tedy nebude možné provádět žádné plavecké tréninky.
Stejně tak je to i se všemi dalšími vnitřními sportovišti. Z tohoto důvodu se tyto tréninky bohužel ruší.

Venkovní suchá příprava: případné pokračování suché přípravy jednotlivých skupin klubu je v této situaci na zvážení každého trenéra skupiny. Informace sportovci od nich obdrží. Předpokládáme však, že i společná suchá příprava bude po dobu zavedených restrikcí zcela omezena.

Vzhledem k vážnému zdravotnímu stavu hlavního trenéra klubu Martina H. (a zdravotní situaci ČR komplexně) přechází jeho skupiny do plně individuálního režimu až do onoho pondělí 25.10.. Vzhledem k prodloužené sezóně 2020 nebude prodloužení přechodného období s individuální přípravou překážkou.

Soustředění Šumava: pořád pevně doufáme, že na něj 27.10. jako uzavřená skupina odjedeme! Ale ukáže se v dalších dnech a týdnech.


9.10.2020  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Vyhlášení Jihočeského poháru v triatlonu a Junior cupu 2020, které se mělo uskutečnit 7.11. bylo z důvodu situace v ČR kolem COVID 19 zrušeno. Nový termín se předpokládá, že bude stanoven do konce tohoto roku a vyhlášení proběhne nejpozději do března 2021.
15.10.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...