28.11.2020 - V pondělí začíná centrální příprava starších skupin pod vedením hlavního trenéra týmu

Obrázek
V pondělí zahájí náš tým centrální sportovní přípravu starších skupin. Hlavní trenér "protočí" v několika sekvencích 2-3 skupiny sportovců, kteří budou v tento čas přítomni na centrálním tréninku. Systém této přípravy bude zahájen v kombinaci posilovací příprava / kondiční běžecká příprava a opačně, První skupina začne přípravu v pondělí 15:30 v nových tréninkových prostorech týmu (zimní stadion Tábor), kde je již zřízen prostor pro silovou centrální přípravu, sklad materiálu, zázemí sportovců (šatny, sociální zázemí), servisní zázemí pro techniku. Zázemí týmu je zařízeno včetně regeneračních prostor a procedur (sauna, masáže, Reboots...). Pro další období bude hlavní regenerační procedury (masáže atd.) i nadále provádět zkušený masér a fyzioterapeut Bedřich Špulák.


29.11.2020  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Vyhlášení Jihočeského poháru v triatlonu a Junior cupu 2020, které se mělo uskutečnit 7.11. bylo z důvodu situace v ČR kolem COVID 19 zrušeno. Nový termín se předpokládá, že bude stanoven do konce tohoto roku a vyhlášení proběhne nejpozději do března 2021.
15.10.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...