28.11.2020 - V pondělí začíná centrální příprava starších skupin pod vedením hlavního trenéra týmu

Obrázek
V pondělí zahájí náš tým centrální sportovní přípravu starších skupin. Hlavní trenér "protočí" v několika sekvencích 2-3 skupiny sportovců, kteří budou v tento čas přítomni na centrálním tréninku. Systém této přípravy bude zahájen v kombinaci posilovací příprava / kondiční běžecká příprava a opačně, První skupina začne přípravu v pondělí 15:30 v nových tréninkových prostorech týmu (zimní stadion Tábor), kde je již zřízen prostor pro silovou centrální přípravu, sklad materiálu, zázemí sportovců (šatny, sociální zázemí), servisní zázemí pro techniku. Zázemí týmu je zařízeno včetně regeneračních prostor a procedur (sauna, masáže, Reboots...). Pro další období bude hlavní regenerační procedury (masáže atd.) i nadále provádět zkušený masér a fyzioterapeut Bedřich Špulák.


29.11.2020  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Vzhledem k situaci, která v ČR panuje nejsme schopni nyní plánovat jakákoliv soustředění, a to z důvodu nejasnosti možnosti skupinových ubytovávání v letních měsících. Každopádně ihned jak to bude možné, odjedou sportovci od kategorie dorostu výše na kemp do Sportovního centra Nymburk či v lepším případě týmovou dodávkou do Chorvatska či Itálie, kde by se měl uskutečnit 10 denní "restartovací" kemp týmové společné přípravy. Větší společné soustředění mládežnických kategorií plánujeme do Račic (Sportovní centrum Labe Arena) a to v termínu 19.7. - 25.7.2021.
17.3.2021 | více...

Vyhlášení Jihočeského poháru v triatlonu a Junior cupu 2020, které se mělo uskutečnit 7.11. bylo z důvodu situace v ČR kolem COVID 19 zrušeno. Nový termín se předpokládá, že bude stanoven do konce tohoto roku a vyhlášení proběhne nejpozději do března 2021.
15.10.2020 | více...