29.11.2020 -Od čtvrtka začnou všechny starší skupiny společný trénink

Obrázek
Od čtvrtka začnou společné tréninky suché přípravy pro skupiny starších žáků, dorostenců, juniorů a starších. Naplánovány budou v týdnu dle jednotlivých kategorií s tím, že rozpis zahájení každý sportovec dostane. Starší žáci budou mít fixně stanovené dny ÚT a ČT od 16:00. Starší kategorie pak budou mít společných tréninků do otevření plaveckého stadionu o malinko více a i v jiné časy. Mladší kategorie dostanou informaci k tréninkům co nejdříve od vedoucích jejich skupin. Všechny tréninky začínají v prostorách resp. před prostorami týmu na zimním stadionu!


29.11.2020  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Vyhlášení Jihočeského poháru v triatlonu a Junior cupu 2020, které se mělo uskutečnit 7.11. bylo z důvodu situace v ČR kolem COVID 19 zrušeno. Nový termín se předpokládá, že bude stanoven do konce tohoto roku a vyhlášení proběhne nejpozději do března 2021.
15.10.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...