29.11.2020 -Od čtvrtka začnou všechny starší skupiny společný trénink

Obrázek
Od čtvrtka začnou společné tréninky suché přípravy pro skupiny starších žáků, dorostenců, juniorů a starších. Naplánovány budou v týdnu dle jednotlivých kategorií s tím, že rozpis zahájení každý sportovec dostane. Starší žáci budou mít fixně stanovené dny ÚT a ČT od 16:00. Starší kategorie pak budou mít společných tréninků do otevření plaveckého stadionu o malinko více a i v jiné časy. Mladší kategorie dostanou informaci k tréninkům co nejdříve od vedoucích jejich skupin. Všechny tréninky začínají v prostorách resp. před prostorami týmu na zimním stadionu!


29.11.2020  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Vzhledem k situaci, která v ČR panuje nejsme schopni nyní plánovat jakákoliv soustředění, a to z důvodu nejasnosti možnosti skupinových ubytovávání v letních měsících. Každopádně ihned jak to bude možné, odjedou sportovci od kategorie dorostu výše na kemp do Sportovního centra Nymburk či v lepším případě týmovou dodávkou do Chorvatska či Itálie, kde by se měl uskutečnit 10 denní "restartovací" kemp týmové společné přípravy. Větší společné soustředění mládežnických kategorií plánujeme do Račic (Sportovní centrum Labe Arena) a to v termínu 19.7. - 25.7.2021.
17.3.2021 | více...

Vyhlášení Jihočeského poháru v triatlonu a Junior cupu 2020, které se mělo uskutečnit 7.11. bylo z důvodu situace v ČR kolem COVID 19 zrušeno. Nový termín se předpokládá, že bude stanoven do konce tohoto roku a vyhlášení proběhne nejpozději do března 2021.
15.10.2020 | více...