4.3.2021 - Tréninková příprava probíhá stále individuální formou, nově online schůzky sportovců s trenérem

Obrázek
Tréninková příprava v týmu probíhá stále individuální formou, která respektuje platná proti epidemiologická opatření. Tréninkové plány sportovců dorostu juniorů, K23 a starších hlavní trenér zadává i vyhodnocuje přes online aplikaci TrainingPeaks. Sportovci rovněž mimo to posílají každé podělí emailem i zpětnou vazbu k proběhlému tréninkovému týdnu. Nově jsou zavedeny online setkávání sportovců s hlavním trenérem, které probíhá každé pondělí přes aplikaci ZOOM.


4.3.2021  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Vzhledem k situaci, která v ČR panuje nejsme schopni nyní plánovat jakákoliv soustředění, a to z důvodu nejasnosti možnosti skupinových ubytovávání v letních měsících. Každopádně ihned jak to bude možné, odjedou sportovci od kategorie dorostu výše na kemp do Sportovního centra Nymburk či v lepším případě týmovou dodávkou do Chorvatska či Itálie, kde by se měl uskutečnit 10 denní "restartovací" kemp týmové společné přípravy. Větší společné soustředění mládežnických kategorií plánujeme do Račic (Sportovní centrum Labe Arena) a to v termínu 19.7. - 25.7.2021.
17.3.2021 | více...

Vyhlášení Jihočeského poháru v triatlonu a Junior cupu 2020, které se mělo uskutečnit 7.11. bylo z důvodu situace v ČR kolem COVID 19 zrušeno. Nový termín se předpokládá, že bude stanoven do konce tohoto roku a vyhlášení proběhne nejpozději do března 2021.
15.10.2020 | více...