3.6.2021 - Zahájili jsme konečně kompletní tréninkový proces

Obrázek
Vzhledem k otevření bazénů a vnitřních sportovišť jsme mohli naplno začít opět trénovat, byť v Táboře jen ve venkovním bazénu. Starší již mají první plavání za sebou. Mladší začnou tuto část přípravy v nadcházejících dnech a ti nejmenší od pondělí 7.6.. Naplno budeme moci využít již i prostory týmu (posilovnu aj.). Za pár týdnů pak již budeme moci se všemi kategoriemi vyrazit na první domácí závody. Zatím se závodní starty podařilo uskutečnit jen sportovcům ze širšího výběru asociace a to na Evropských pohárech v Itálii či Polsku.První Český pohár se uskuteční 3.- 4.7. v Příbrami. Zde chceme mít tým poprvé 100% výkonnostně nachystán. Druhý důležitý závod proběhne v Račicích 24. - 25.7. (Český + Evropský pohár). Před tímto závodem proběhne i přípravné letní soustředění.


3.6.2021  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Vzhledem k situaci, která v ČR panuje nejsme schopni nyní plánovat jakákoliv soustředění, a to z důvodu nejasnosti možnosti skupinových ubytovávání v letních měsících. Každopádně ihned jak to bude možné, odjedou sportovci od kategorie dorostu výše na kemp do Sportovního centra Nymburk či v lepším případě týmovou dodávkou do Chorvatska či Itálie, kde by se měl uskutečnit 10 denní "restartovací" kemp týmové společné přípravy. Větší společné soustředění mládežnických kategorií plánujeme do Račic (Sportovní centrum Labe Arena) a to v termínu 19.7. - 25.7.2021.
17.3.2021 | více...

Vyhlášení Jihočeského poháru v triatlonu a Junior cupu 2020, které se mělo uskutečnit 7.11. bylo z důvodu situace v ČR kolem COVID 19 zrušeno. Nový termín se předpokládá, že bude stanoven do konce tohoto roku a vyhlášení proběhne nejpozději do března 2021.
15.10.2020 | více...