3.6.2021 - Zahájili jsme konečně kompletní tréninkový proces

Obrázek
Vzhledem k otevření bazénů a vnitřních sportovišť jsme mohli naplno začít opět trénovat, byť v Táboře jen ve venkovním bazénu. Starší již mají první plavání za sebou. Mladší začnou tuto část přípravy v nadcházejících dnech a ti nejmenší od pondělí 7.6.. Naplno budeme moci využít již i prostory týmu (posilovnu aj.). Za pár týdnů pak již budeme moci se všemi kategoriemi vyrazit na první domácí závody. Zatím se závodní starty podařilo uskutečnit jen sportovcům ze širšího výběru asociace a to na Evropských pohárech v Itálii či Polsku.První Český pohár se uskuteční 3.- 4.7. v Příbrami. Zde chceme mít tým poprvé 100% výkonnostně nachystán. Druhý důležitý závod proběhne v Račicích 24. - 25.7. (Český + Evropský pohár). Před tímto závodem proběhne i přípravné letní soustředění.


3.6.2021  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Další závodními akcemi týmu budou MČR v duatlonu Žamberk a Duatlon Tálín (18.9.) a Český pohár v triatlonu Zlín (25. - 26.9.). Vzhledem ke kolizi termínů duatlonů Žamberk a Tálín se tým bude o nadcházejícím víkendu dělit na jednotlivé akce dle osobních preferencí sportovců.
13.9.2021 | více...

Při Jihočeském víkendu s triatlonem ve Zlivi vyhrál závod v supersprintu Ondřej Kozojed, třetí příčku pak obsadil Matěj Homola. V sobotních startech dokončil v kategorii M1 na třetí příčce David Macek.Gratulujeme!!!
31.8.2021 | více...