1.7.2021 - Zahajujeme sezónu prvním Českým triatlonovým pohárem

Obrázek
Ačkoliv triatlonová sezóna již pár týdnů běží, a to díky startům v Evropských pohár či poháru Jihočeském 2021, domácí skutečná sezóna začne až tuto sobotu v Příbrami prvním závodem Českého poháru individuálních startů všech kategorií. V neděli se pak uskuteční závody štafetové. Vzhledem ke špatné kvalitě vody koupaliště, kde se měla konat plavecká část bylo rozhodnuto, že závod dostane jiný formát v podobě bazénového plavání a pauzou před startem do dalších disciplín triatlonu. Z pohledu týmu to bohužel není zcela ideální, protože extrémní výpadek plavecké bazénové přípravy přes zimu bude v bazénovém plavání výrazněji znát, než v plavání na otevřené vodě. Stejně tak ještě chvíli bude znát výpadek společné přípravy.
Díky všem změnám při ČP Příbram však došlo i k pro nás jednomu "pozitivnímu" kroku: přesunu MČR až na poslední závod Českého poháru do Karlových Var, který se uskuteční až v září. Do té doby věříme, že se nám podaří tréninková manka dohnat a budou všichni již stoprocentně připraveni.


1.7.2021  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Další závodními akcemi týmu budou MČR v duatlonu Žamberk a Duatlon Tálín (18.9.) a Český pohár v triatlonu Zlín (25. - 26.9.). Vzhledem ke kolizi termínů duatlonů Žamberk a Tálín se tým bude o nadcházejícím víkendu dělit na jednotlivé akce dle osobních preferencí sportovců.
13.9.2021 | více...

Při Jihočeském víkendu s triatlonem ve Zlivi vyhrál závod v supersprintu Ondřej Kozojed, třetí příčku pak obsadil Matěj Homola. V sobotních startech dokončil v kategorii M1 na třetí příčce David Macek.Gratulujeme!!!
31.8.2021 | více...