1.8.2021 - Restart přípravy do druhé poloviny letní sezóny 2021

Obrázek
Od středy začíná tým opět naplno trénovat a připravovat se na svoji druhou důležitější polovinu sezóny, kde se uskuteční tři závody ČP a MČR. Druhá polovina by měla pro nás být o dost lepší než první, která byla ovlivněna výpadkem sportovišť a centrální přípravy přes zimní a jarní měsíce. Nyní budeme mít sportoviště dle potřeby a snad se podaří dohnat alespoň nějakou tréninkovou ztrátu. Každopádně máme v týmu mladé sportovce, kteří musí hlavně postupně, tvrdě a trpělivě trénovat tak, aby za pár let měli dostatečnou kapacitu na to, se zapojit do vrcholového triatlonu od kategorií juniorů a K23+...

1.8.2021  |  Triathlon Team Tábor

Zpět na články

Další závodními akcemi týmu budou MČR v duatlonu Žamberk a Duatlon Tálín (18.9.) a Český pohár v triatlonu Zlín (25. - 26.9.). Vzhledem ke kolizi termínů duatlonů Žamberk a Tálín se tým bude o nadcházejícím víkendu dělit na jednotlivé akce dle osobních preferencí sportovců.
13.9.2021 | více...

Při Jihočeském víkendu s triatlonem ve Zlivi vyhrál závod v supersprintu Ondřej Kozojed, třetí příčku pak obsadil Matěj Homola. V sobotních startech dokončil v kategorii M1 na třetí příčce David Macek.Gratulujeme!!!