13.9.2021 - Mistrovství ČR v triatlonu v Karlových Varech nám přineslo skvělé výsledky

Obrázek
O uplynulém víkendu proběhl velký triatlonový svátek., když se v lázeňském městě Karlovy Vary uskutečnil Světový pohár v triatlonu a Český pohár všech kategorií, který v sobě zahrnoval MČR kategorií dorostu a juniorů. A právě zde se nám velmi dařilo. V kategorii dorostenců si titul vicemistra v triatlonu ČR 2021 odnesl David Korous. Pozici druhého vicemistra si vybojoval Kuba Homola.
Mezi dívkami si stejně jako David Korous vedla Kateřina Hadravová, která v dorostenkách obsadila skvělou druhou příčku MČR.

V žákovských kategoriích bojovala řada našich sportovců a sportovkyň a předváděli skvělé výkony a i to, že je sport skutečně baví. Řada z nich, ačkoliv měla závod již v pátek setrvala po celý závodní víkend v Karlových Varech a fandila nejen svým kolegům z týmu při MČR, ale i českým reprezentantům při nedělním Světovém poháru.

A kdo z nich dosáhl na medaile?!: Křížová Veronika (1. místo), Hadravová Adéla (2. místo) a Jenčík Jakub (2. místo).

Všem GRATULUJEME


13.9.2021  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Další závodními akcemi týmu budou MČR v duatlonu Žamberk a Duatlon Tálín (18.9.) a Český pohár v triatlonu Zlín (25. - 26.9.). Vzhledem ke kolizi termínů duatlonů Žamberk a Tálín se tým bude o nadcházejícím víkendu dělit na jednotlivé akce dle osobních preferencí sportovců.
13.9.2021 | více...

Při Jihočeském víkendu s triatlonem ve Zlivi vyhrál závod v supersprintu Ondřej Kozojed, třetí příčku pak obsadil Matěj Homola. V sobotních startech dokončil v kategorii M1 na třetí příčce David Macek.Gratulujeme!!!
31.8.2021 | více...