19.9.2021 - Mistrovství ČR v duatlonu Žamberk

Obrázek
V sobotu 18.9. se uskutečnilo další MČR letošního roku, a to tentokráte v disciplíně duatlon. Mistrovský den, a i některé naše sportovce přivítalo město Žamberk. Výprava nebyla početná, ale o to úspěšnější. Tituly Mistrů ČR v duatlonu si pro rok 2021 odvezli hned dva naši sportovci: Kozojed Ondřej (starší žák) a Eliška Říhová (juniorka). Eliška zabodovala i v celkovém pořadí, kdy si titul vicemistryně v duatlonu odvezla i z absolutního pořadí žen.
Další skvělá umístění a tituly vicemistrů či druhých vicemistrů ČR obsadili: Hubáček Jakub (2. místo) , Hubáček Ondřej (2. místo) , Šoulová Alžběta (2. místo), Šoula Václav (3. místo)


19.9.2021  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Další závodními akcemi týmu budou MČR v duatlonu Žamberk a Duatlon Tálín (18.9.) a Český pohár v triatlonu Zlín (25. - 26.9.). Vzhledem ke kolizi termínů duatlonů Žamberk a Tálín se tým bude o nadcházejícím víkendu dělit na jednotlivé akce dle osobních preferencí sportovců.
13.9.2021 | více...

Při Jihočeském víkendu s triatlonem ve Zlivi vyhrál závod v supersprintu Ondřej Kozojed, třetí příčku pak obsadil Matěj Homola. V sobotních startech dokončil v kategorii M1 na třetí příčce David Macek.Gratulujeme!!!
31.8.2021 | více...