24.4.2022- První kolektivní přípravný start týmu v roce 2022 - MČR v Aquatlonu Praha

Obrázek
Ačkoliv aquatlonové závody bereme velmi okrajově jako doplněk sportovní přípravy a cíleně se tak na ně nezaměřujeme, bylo MČR které se uskutečnilo v neděli 24.4. společnou akcí, kam vyjeli všechny tréninkové skupiny včetně trenérů týmu. Absentovali pouze sportovci nemocní a ti, kteří se chystají na tratě delších triatlonů.
Vzhledem ke statutu závodu (MČR) bylo na startu opravdu početné startovní pole, ve kterém se naši borci určitě neztratili, a to i navzdory skutečnosti, že příprava na tento start nebyla cílená, řada z nich byla po delším zahraničním kempu či náročném tréninkovém cyklu.
Mistry ČR se stali ve své kategorii Kateřina Hadravová a Jakub Homola (oba dorostenci). V žákovské kategorii pak bral stříbrnou pozici (tj. vicemistr ČR) Adam Šiška. Třetí příčku v juniorské kategorii obsadil David Korous. Do TOP 5 ve svých kategoriích se ještě dostali: Kozojed Ondřej (5. místo), Kozojed Martin (5. místo), Korous Martin (4. místo) a Hadravová Adéla (5. místo).

V nadcházejícím období proběhne pro starší skupiny soustředění v Chorvatsku, které bude zakončeno přejezdem na první ostrý strat triatlonové sezóny - 1. díl Českého poháru, který se uskuteční ve Zlíně.


25.4.2022  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Evropský a Český pohár v triatlonu mění pro rok 2022 centrum svého závodu. Pro letošní rok došlo v posledních dnech k vynucené změně centra akce a to na oblast, kde se dříve odehrával pouze start plavecké části. V letošním roce zde bude kompletně celé zázemí akce...
2.7.2022 | více...

Český pohár v triatlonu a Evropský pohár juniorů 2022 dostal finální podobu tratí a i potřebný souhlas od Policie ČR k uzavření tratí v den konání - neděli 24.7.. Jsme za to velmi rádi, protože situace v Táboře je z pohledu rekonstrukcí prováděných v centru konání malinko složitější než obvykle. Nutno vyzdvihnout vynikající podporu a spolupráci firmy C-Energy (zadavatel stavebních prací) a stavební firmy Uchytil (zhotovitel prací), kteří nám se zajištěním maximálně pomohli a určitě ještě pomohou. Po dvouleté "covidové" pauze, tak již nic nebrání k uspořádání tohoto našeho tradičního závodu.
31.5.2022 | více...