10.5.2021 - Klubové zahraniční soustředění je ve své druhé polovině

Obrázek
Tréninkový kemp starší skupiny, který se koná v Chorvatské Premantuře (Istrie) je již ve své druhé polovině, ve které se sportovci více soustředí mimo náročný trénink i na přípravu na zahájení triatlonové sezóny, která začne v sobotu Českým pohárem ve Zlíně. Kemp provází perfektní tréninkové zázemí, nasazení a nálada o což se postaralo skvělé složení tréninkové skupiny tj. sportovci sami (ideální stav!). Jedinou nešťastnou událostí je skutečnost, že David Korous po návratu z reprezentačního soustředění, které se uskutečnilo 14 dní před naším kempem začal laborovat s okosticemi, takže na klubovém kempu nemůže zařazovat běžecký trénink. Ostatní sportovci jsou po těchto stránkách, pokud nepočítáme nějaké to občasné nachlazení, v naprostém pořádku. Závod ve Zlíně bude z kempu věcí náročnou, ale bereme ho jako uzavírací aktivitu tohoto kempu. Sezóna je naplánovaná dlouhá a to až téměř do října, takže není kam výkonnostně spěchat. Ostřejší mezinárodní start je v plánu 11.6. na Evropském poháru ve Welsu.


10.5.2022  |  Triathlon Team TáborFotografie k článku:Zpět na články

Evropský a Český pohár v triatlonu mění pro rok 2022 centrum svého závodu. Pro letošní rok došlo v posledních dnech k vynucené změně centra akce a to na oblast, kde se dříve odehrával pouze start plavecké části. V letošním roce zde bude kompletně celé zázemí akce...
2.7.2022 | více...

Český pohár v triatlonu a Evropský pohár juniorů 2022 dostal finální podobu tratí a i potřebný souhlas od Policie ČR k uzavření tratí v den konání - neděli 24.7.. Jsme za to velmi rádi, protože situace v Táboře je z pohledu rekonstrukcí prováděných v centru konání malinko složitější než obvykle. Nutno vyzdvihnout vynikající podporu a spolupráci firmy C-Energy (zadavatel stavebních prací) a stavební firmy Uchytil (zhotovitel prací), kteří nám se zajištěním maximálně pomohli a určitě ještě pomohou. Po dvouleté "covidové" pauze, tak již nic nebrání k uspořádání tohoto našeho tradičního závodu.
31.5.2022 | více...