16.5. - První díl Českého poháru týmů 2022 - Zlín (15.5.)

Obrázek
Nejen skvělé výkony a výsledky našich sportovců v individuálních startech Českého poháru byly to, co zdobilo uplynulý triatlonový víkend "našich" barev. V nedělním Českém poháru týmů se v dobrém světle ukázaly i naše týmy - elitní i mládežnický. Mezi ELITE dokončil tým ve složení Jakub Homola, Kateřina Hadravová, Ondřej Lemberka na čtvrté příčce absolutně a v hodnocení Českého poháru bral příčku třetí. Třetí příčku mezi týmy vybojoval i tým mládeže, který nastoupil ve složení Ondřej Kozojed, Matěj Homola a Kateřina Dvořáková. Oba tyto úspěšné týmy zdárně završily parádní triatlonový víkend prvního Českého poháru roku 2022.


16.5.2022  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články


V termínu 19. - 21.5. se nejmladší tréninkové skupiny vypraví pod vedením trenérky Martiny Hubáčkové na svůj jarní sportovní "mini" kemp do jihočeské Blatnice. Na programu budou mít všechny triatlonové disciplíny, sportovní hry, a samozřejmě velký kopec zábavy.
18.5.2023 | více...

Evropský pohár juniorů a Český pohár v triatlonu (Táborský triatlonový festival 2023) se, jak již bylo avizováno, uskuteční o víkendu 22. - 23.7.2023. Centrem triatlonového festivalu bude stejně jako loni okolí dopravního hřiště a sladovny Tábor...
8.4.2023 | více...