29.6.2022 - Táborský triatlonový festival 2022

Obrázek
Již v neděli 24. července se uskuteční po dvouleté covidové pauze tradiční triatlonový táborský závod, jehož hlavními starty mimo Českého poháru , MČR žactva a Akademického MČR nedílně jsou starty Evropského poháru juniorů a juniorek. Stránky závodu jsou k dispozici zde .

Startovní listiny Evropského poháru juniorů zde a Evropského poháru juniorek zde.

Na start je k dnešnímu dni v těchto mezinárodních startech přihlášena řada reprezentací a to z: Austrálie, Rakouska, Brazílie, Belgie, Německa, Izraele, Kanady, Norska, Itálie, Maďarska, Holandska, Polska, Srbska, Švýcarska, Slovenska, Ukrajiny, Kolumbie, Bahrainu, Francie, Dánska, Nového Zélandu, Turecka a ČR. Startovní listiny tak patří k těm lepším, které Evropský pohár v Táboře od svého prvního ročníku (r. 2010) zaznamenává vzhledem k zahraniční pestrosti účasti.


29.6.2022  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články


Evropský a Český pohár v triatlonu mění pro rok 2022 centrum svého závodu. Pro letošní rok došlo v posledních dnech k vynucené změně centra akce a to na oblast, kde se dříve odehrával pouze start plavecké části. V letošním roce zde bude kompletně celé zázemí akce...
2.7.2022 | více...

Český pohár v triatlonu a Evropský pohár juniorů 2022 dostal finální podobu tratí a i potřebný souhlas od Policie ČR k uzavření tratí v den konání - neděli 24.7.. Jsme za to velmi rádi, protože situace v Táboře je z pohledu rekonstrukcí prováděných v centru konání malinko složitější než obvykle. Nutno vyzdvihnout vynikající podporu a spolupráci firmy C-Energy (zadavatel stavebních prací) a stavební firmy Uchytil (zhotovitel prací), kteří nám se zajištěním maximálně pomohli a určitě ještě pomohou. Po dvouleté "covidové" pauze, tak již nic nebrání k uspořádání tohoto našeho tradičního závodu.
31.5.2022 | více...