29.6.2022 - Táborský triatlonový festival 2022

Obrázek
Již v neděli 24. července se uskuteční po dvouleté covidové pauze tradiční triatlonový táborský závod, jehož hlavními starty mimo Českého poháru , MČR žactva a Akademického MČR nedílně jsou starty Evropského poháru juniorů a juniorek. Stránky závodu jsou k dispozici zde .

Startovní listiny Evropského poháru juniorů zde a Evropského poháru juniorek zde.

Na start je k dnešnímu dni v těchto mezinárodních startech přihlášena řada reprezentací a to z: Austrálie, Rakouska, Brazílie, Belgie, Německa, Izraele, Kanady, Norska, Itálie, Maďarska, Holandska, Polska, Srbska, Švýcarska, Slovenska, Ukrajiny, Kolumbie, Bahrainu, Francie, Dánska, Nového Zélandu, Turecka a ČR. Startovní listiny tak patří k těm lepším, které Evropský pohár v Táboře od svého prvního ročníku (r. 2010) zaznamenává vzhledem k zahraniční pestrosti účasti.


29.6.2022  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články


Evropský pohár juniorů a Český pohár v triatlonu (Táborský triatlonový festival 2023) se uskuteční v Táboře i v nadcházejícím roce. Závodním víkendem bude 22. - 23.7.2023 (sobota a neděle).
24.11.2022 | více...

Evropský a Český pohár v triatlonu mění pro rok 2022 centrum svého závodu. Pro letošní rok došlo v posledních dnech k vynucené změně centra akce a to na oblast, kde se dříve odehrával pouze start plavecké části. V letošním roce zde bude kompletně celé zázemí akce...
2.7.2022 | více...