1.2.2023 - Příprava na sezónu běží na plné obrátky

Obrázek
Příprava týmu na rok 2023 je po dalším velmi úspěšném závodním roce 2022 ve své další, zimní fázi. Po prosincovém soustředění v Nymburce se starší kategorie zúčastnili lednového kempu v termínu 21. - 28.1. na Šumavě. Sníh naštěstí napadl, takže běžkařské kondiční soustředění nedoznalo žádných změn v tréninkovém plánu. Mladší kategorie pro své soustředění využijí prodloužený víkend pololetních prázdnin, který nastane právě v tomto týdnu.


1.2.2023  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články


Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.
28.1.2024 | více...