8.4.2023 - Příprava na sezónu se dostává do své poslední fáze

Obrázek
Tréninková příprava na sezónu 2023, která začne svými prvními triatlonovými závody v květnu (Evropské poháry) a červnu (Český pohár 10.- 11.6. v Trutnově a 24.- 25.6. v Příbrami), se dostala do své poslední 2 měsíční fáze. Nyní jsou aktuálně sportovci zařazení v reprezentačních výběrech na soustředění v Chorvatsku. Ostatní plní předepsané tréninkové programy v domácích podmínkách. I na ně však čeká přípravný před-závodní kemp, který se však uskuteční až na přelomu dubna a května. Po něm již naplno začne závodní sezóna, ve kterém bude tým obhajovat nejen řadu individuálních úspěchů (individuální vítězství v Českém poháru, Mistrovské tituly apod.), ale i dlouhodobou příslušnost našeho týmu v TOP 3 celé ČR.


8.4.2023  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články


Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.
28.1.2024 | více...