18.5.2023 - Proběhl jarní přípravný kemp v Itálii (Caorle)

Obrázek
Na období 5. do 14. května se elitní skupina našich sportovců sportovně "přestěhovala" do italského města Caorle, kde proběhl náš jarní přípravný kemp ve spolupráci s TRI klubem Příbram. Zaměření bylo primárně směrem k cyklistické přípravě. Plavecké a běžecké tréninky byly doplňující, avšak rovněž s dostatečným prostorem pro údržbu či pozvolné zlepšení. Ve stejném období se v místě nacházela i reprezentační skupina s našimi dvěma sportovci Jakubem Homolou a Kateřinou Hadravovou, která se zúčastnila Evropského poháru juniorů. Naši sportovci pak využili možnosti přípravného triatlonového startu v rámci Italského triatlonového poháru.


18.5.2023  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články


V termínu 19. - 21.5. se nejmladší tréninkové skupiny vypraví pod vedením trenérky Martiny Hubáčkové na svůj jarní sportovní "mini" kemp do jihočeské Blatnice. Na programu budou mít všechny triatlonové disciplíny, sportovní hry, a samozřejmě velký kopec zábavy.
18.5.2023 | více...

Evropský pohár juniorů a Český pohár v triatlonu (Táborský triatlonový festival 2023) se, jak již bylo avizováno, uskuteční o víkendu 22. - 23.7.2023. Centrem triatlonového festivalu bude stejně jako loni okolí dopravního hřiště a sladovny Tábor...
8.4.2023 | více...