23.6.2023 - Triathlon team Tábor dominoval na Českém poháru v týmové soutěži ELITE

Obrázek
Dominanci předvedl náš tým v soutěži týmů, která se jela v rámci Českého poháru v Triatlonu, kdy v kategorii ELITE (absolutní pořadí) tým zvítězil před těsně finišujícím týmem ze Zlína. Dostali jsme se tak do čela průběžné klasifikace.
V individuálních startech se téměř všichni naši sportovci dokázali probojovat rozjížďkami do finálního rozjezdu, kde zazářili především v juniorských kategoriích a závodu žen.

V absolutním pořadí žen druhým místem ukázala ve vynikající formě Kateřina Hadravová, která ve své juniorské kategorii byla ještě o stupínek lepší - zvítězila. V juniorské kategorii pak zvítězil náš Jakub Homola. V mladších žácích na první pozici mezi dívkami dokončila Hadravová Adéla, mezi chlapci na třetím místě doběhl Adam Šiška.

Celkově po mezinárodních startech na Evropských pohár v Itálii a Polsku tým navázal na kvalitní výsledky. Český pohár bude pokračovat o víkendu 24.-25.7. dalším dílem a to MČR v supersprintu v Příbrami. V rámci tohoto závodu se rovněž bude bojovat o nominace na juniorské Mistrovství Evropy (ME) v triatlonu. Po úspěšných nominacích na Mistrovství Světa (MS) si i zde řada našich sportovců chce nominační slot na nejprestižnější start Evropy (ME) vybojovat.


23.6.2023  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články


Zimní meziklubové soustředění (Tábor, Triclub Příbram a 2BW Karla Zadáka) je naplánováno na termín 20. - 27.1.2024 do již tradiční destinace: ŠUMAVA (Zadov - Churáňov)
21.9.2023 | více...

Už v říjnu se uskuteční v termínu 25. - 29.10. první přípravné soustředění v nové tréninkové sezóně 2023/2024. Místo konání bude tradičně na Chatě Churáňov (Šumava - Zadov).
17.9.2023 | více...