3.7.2023 - Evropský pohár v triatlonu - Holten (NED)

Obrázek
Na Evropském poháru v triatlonu, který se uskutečnil v pátek 30.6. v Holandsku se představilo duo našich sportovců - David Korous a Ondřej Lemberka. Jakub Homola, který měl do Holtenu také se svými kolegy z týmu odcestovat nakonec kvůli nominaci na Mistrovství světa tento závod vynechal a raději veškeré síly upnul do tréninkové přípravy. Nejlepším českým výsledkem, který byl v Holtenu vidět mezi juniory se blýskl právě náš David Korous, který dokončil v TOP 15 (14. místo), což se v nabité konkurenci startovního pole (na startu byly již týmy např. i z Austrálie a Nového Zélandu, které se v Evropě chystají na Mistrovství Světa) dá brát za vynikající výsledek. Ondřejovi Lemberkovi se pomyšlení na lepší výsledek rozplynulo již po plavecké části, ve které nabral ztrátu, která mu již nedovolila se přiblížit k lepším pozicím a dokončil tak až na 40. místě.

Výsledky zde: zde


3.7.2023  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články


Startovní slot na Mistrovství Evropy dorostu (Europe Triathlon Youth Festival) Banyoles (ESP), 6.-8.9.2024 si vybojoval skvělými výkony Jakub Mařík. GRATULUJEME!!
2.7.2024 | více...

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...