3.7.2023 - MČR v triatlonovém supersprintu a nominace na Mistrovství Evropy

Obrázek
Posledním dílem Českého poháru, který se uskutečnil do začátku prázdnin bylo Mistrovství ČR v supersprintu ve středočeské Příbrami. Mistrem ČR v absolutním pořadí mužů (ELITE) se stal náš Jakub Homola. David Korous se dostal na 6. příčku. Mezi ženami (ELITE) dosáhla na medailovou příčku opět Kateřina Hadravová, která brala druhou pozici. Ve svých kategoriích samozřejmě Jakub i Kačka zvítězili a stali se Mistry ČR. Ale cennější samozřejmě byla umístění v MČR ELITE. V týmové soutěži jsme nedokázali obhájit prvenství z prvního závodu v Trutnově, přesto jsm es výsledkem spokojeni – i třetí místo se počítá a body do celkového hodnocení týmů opět přibyly v dostatečné míře. V mládežnických kategoriích podala již tradičně Adéla Hadravová – 1.místo a Adam Šiška – 3. místo.


3.7.2023  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články


Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.
28.1.2024 | více...