17.9.2023 - Mistrovství ČR v duatlonu 2023, Žamberk

Obrázek
Méně početná, ale o to úspěšnější výprava našich mladších a nejmladších sportovců se vydala na MČR v duatlonu, které se uskutečnilo v sobotu 16.9. v Žamberku. Medailové umístění a tím i tituly vicemistr či druhý vicemistr ČR v duatlonu si připsali: Alžběta Šoulová (2. místo, 10-11let), Václav Šoula (3. místo starší žáci), David Kříž (3. místo, mladší žáci) a Petr Kříž (3. místo, 8-9let). Do kategorií od dorostu výše naši sportovci nezasáhli, jelikož tyto kategorie ukončily sezónu již po MČR v triatlonu Karlovy Vary a nyní mají zasloužené odpočinkové období, které potrvá až do 8.října. Od 9. října již začne opět plná sportovní příprava.


17.9.2023  |  Triathlon team Tábor


Zpět na články


Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.
28.1.2024 | více...