26.10.2023 - Podzimní soustředění je již v plném proudu

Obrázek
Tým je již v plném složení na prvním kempu nové tréninkové sezóny a to pod dohledem zkušených trenérů Martiny Hubáčkové, Pavla Kříže a Tomáše Macháčka. Destinací je nám opět Šumava - Churáňov. Na tréninkovém programu je všeobecná příprava: posilování, horské kolo, běh, kolektivní hry a samozřejmě nezbytná regenerace. Soustředění je svým pojetím finálním týdnem zahajovacího měsíce přípravy a tudíž vstupní "branou" do plného tréninkového objemového zatížení.


26.10.2023  |  Triathlon team Tábor


Zpět na články


Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.
28.1.2024 | více...