3.12.2023 - Zimní příprava týmu pokračuje dle plánu

Obrázek
Zimní příprava týmu pokračuje dle plánu. Do sportovního snažení však vstoupila i řada nemocí, které jsou pro tyto měsíce (listopad/prosinec) běžnými a v kolektivech se šíří do doby, než začne trochu více mrznout. Kritické týdny snad již máme téměř za sebou a kontinuitu přípravy již nebude minimálně od poloviny prosince nic takového narušovat. Každý však něco odtrénoval, někdo všechno, někdo občas omezeněji. Každopádně má tým za sebou podzimní soustředění na Šumavě, laktátové stupňované běžecké testy (vrcholoví sportovci) a mladší sportovci již i přípravný nominační kemp na Letní Olympiádu Mládeže (LODM), která se uskuteční v roce 2024 v Jihočeském kraji. Kemp proběhl v pátek a sobotu (1.- 2.12.) v Jindřichově Hradci, v rámci něhož se uskutečnil i závod v Aquathlonu.


3.12.2023  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články


Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.
28.1.2024 | více...